į pradžią turinys susisiekite  
Tėvystės psichologija » Geras tėtis. Kaip juo būti?
KAIP VYRAI TAMPA TĖČIAIS

   Kada "gimstama" tėčiu? Kada formuojasi tėviški instinktai? Kaip vyras pajunta, jog tapo tėčiu? “Bet koks vyras gali būti Tėvu, bet reikia kažko ypatingo, kad taptų Tėveliu.” (Anne Geddes) Turbūt daugelis tėčių sutiks, kad Tėveliu norisi būti labiau, nes būtent Tėveliams atžalos jaučia pačius švelniausius jausmus ir ryšį, besitęsiantį visą gyvenimą. Taigi, kas svarbiausia norint būti Tėveliais.

 

plačiau
 
TĖTIS KŪDIKĖLIO BELAUKIANT

   Geras tėtis nėštumo metu. Ko tikisi ir laukia moterys iš būsimo vaiko tėvo, kai laukiasi? O kokio palaikymo realiai reikia patiems vyrams, kai jo moteris laukiasi kūdikio?

plačiau
 
TĖTIS GIMDYMO METU

    Ar visada tėčiai jaučiasi puikiai gimdymo metu? Ar jiems būtina, reikia lankyti nėštumo gimdymo kursus kartu su žmona? Ar tėtis turi kaip nors ypatingai ruoštis tėvystei?

plačiau
 
KŪDIKIO TĖČIO KASDIENYBĖ

   Senokai praėjo tie laikai, kai jauni tėveliai savo ką tik gimusius vaikus pamatydavo tik per ligoninės langą, o žaisti su jais pradėdavo šiems pradėjus vaikščioti. Tapo normalu, kad tėtis savo pareigas pradeda eiti nuo pat pirmų susipažinimo su vaikeliu akimirkų. 

plačiau
 
TĖČIO INDĖLIS Į VAIKŲ AUKLĖJIMĄ

   Senokai praėjo laikai, kada vyro pagrindinė funkcija šeimoje buvo jos išlaikymas. Kadangi šiais laikais daugelyje šeimų moteris taip įneša nemažą indėlį į šeimos biudžetą, jos nebėra tik namų šeimininkės, vyro situacija šeimoje taip pat pasikeitė.

plačiau
 
GERAS TĖTIS SŪNUI IR DUKRAI

Ką reiškia - geras tėtis dukrai arba geras tėtis sūnui? Ar tiesa, kad tėčiai labiau myli dukras? Kodėl vyrai nori sūnaus? Ko tikisi tėtis iš sūnaus, dukros? Kaip tėčiui tinkamai auklėti sūnų, dukrą, ar galioja tie patys auklėjimo metodai?

plačiau